CENTRUM SZKOLENIA LOGISTYKI CENTRUM SZKOLENIA LOGISTYKI BIP
CENTRUM SZKOLENIA LOGISTYKI
AKTUALNOŚCI
ZAPROSZENIE NA OBCHODY ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI
06.11.2018
10 listopada br. (sobota) o godz. 13.00, w 17-stu polskich miastach we wszystkich województwach rozpoczną się pikniki pod hasłem „Służymy Niepodległej” zorganizowane z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.
Minister Obrony Narodowej zaprasza na pikniki „Służymy Niepodległej”

 

W województwie Kujawsko-Pomorskim piknik odbędzie się w Toruń, stadion Ośrodka Szkolenia Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia (ul. Andersa)

 

Zapraszamy do wspólnego świętowania. W programie m.in. pokazy sprzętu wojskowego, występy artystyczne, w tym orkiestr wojskowych, żołnierska grochówka oraz wiele innych atrakcji przygotowanych również przez miasta.

 

O godz. 16.00, we wszystkich miastach razem pobijemy rekord w śpiewaniu „Marszu Pierwszej Brygady” czyli Pieśni Reprezentacyjnej Wojska Polskiego.

Pikniki zakończy uroczysty Capstrzyk Niepodległości.

 

Chcielibyśmy, aby całe rodziny i mieszkańcy wszystkich regionów wspólnie uczcili  pamięć naszych przodków, patriotów, dowódców i żołnierzy, którzy poświęcali życie, by Polska powróciła na mapę Europy.

 

Zachęcamy wszystkich do wspólnego świętowania 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę!

 

Dowódca Garnizonu płk Mariusz Kaliszuk serdecznie zaprasza mieszkańców Grudziądzu i okolic na obchody Narodowego Święta Niepodległości w Garnizonie, które odbędą się 11 listopada:

 

10.00 - msza w Bazylice św. Mikołaja w Grudziądzu

 

11.15 - uroczysty apel na grudziądzkim rynku.

 

11.00 - 15.00 piknik na Cytadeli.

 

 

Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych