CENTRUM SZKOLENIA LOGISTYKI CENTRUM SZKOLENIA LOGISTYKI BIP
CENTRUM SZKOLENIA LOGISTYKI
ZASTĘPCA KOMENDANTA
CENTRUM SZKOLENIA LOGISTYKI   ppłk Jarosław Kłos

ppłk Jarosław KŁOS urodził się w 1966 roku w Przasnyszu. Jest absolwentem studiów magisterskich na Wydziale Mechanicznym Wojskowej Akademii Technicznej, którą ukończył w 1991 roku. Po ukończeniu akademii został skierowany do służby w 6. Ośrodku Szkolenia Specjalistów Samochodowych w Ostródzie, gdzie zajmował stanowiska dowódcy plutonu szkolnego, dowódcy kompanii szkolnej, wykładowcy, zastępcy komendanta Ośrodka Szkolenia Kandydatów na Kierowców oraz zastępcy komendanta Ośrodka Szkolenia Kierowców - kierownika sekcji szkoleniowej. W tym czasie, w latach 1998-99, ukończył studia podyplomowe w Wojskowej Akademii Technicznej i Politechnice Warszawskiej na kierunku „Organizacja i zarządzanie w eksploatacji samochodów”.  Po rozformowaniu  6. OSSS, w 2002 roku, został wyznaczony do grupy organizacyjno-przygotowawczej, a następnie  objął stanowisko zastępcy komendanta 2. Ośrodka Szkolenia Kierowców.  W trakcie służby w 2. OSK został skierowany do służby w XXII zmianie PKW KFOR na stanowisko starszego oficera operacyjnego Pionu Operacyjnego Kwatery Głównej KFOR. Po rozformowaniu 2. OSK został wyznaczony do  grupy organizacyjno-przygotowawczej nowo tworzonego Centrum Szkolenia Logistyki w Grudziądzu. W dniu 01.06.2011 roku objął obowiązki szefa wydziału dydaktycznego oraz został mianowany do stopnia podpułkowniku Wojska Polskiego.

Z dniem 16.05.2016 roku, rozkazem personalnym Szefa Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych, został wyznaczony na stanowisko zastępcy komendanta Centrum Szkolenia Logistyki.

Jest zapalonym wędkarzem oraz numizmatykiem, kolekcjonującym współczesne monety polskie. Uwielbia sport, szczególnie gry zespołowe, oraz przebywanie na łonie natury. Z uwagi na hobby najchętniej odpoczywa w bezpośrednim sąsiedztwie krajowych i zagranicznych zbiorników wodnych.

Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych